Aktualności

Przeczytaj informacje od Punkta Pro

 Punkta Pro - Multiagencja ubezpieczeniowa z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń masowych i obsługi klientów korporacyjnych
 • Kolejny krok w rozwoju Grupy Punkta

  Bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić kolejny krok w naszym rozwoju! 

  Tym razem wzmocniliśmy naszą markę poprzez akwizycję Inotis sp. z o.o., jednego z liderów w Polsce w dziedzinie likwidacji szkód.

  Inotis likwiduje ponad 70 tys. szkód rocznie, oferując kompleksowe rozwiązania dla szerokiego spektrum ryzyk. 

  Dzięki tej konsolidacji, Grupa Punkta zwiększa liczbę i zakres likwidowanych rocznie szkód o ponad 53%, co stanowi istotny wzrost!

  Teraz mamy możliwość kompletnego zarządzania procesem likwidacji szkód we własnym zakresie jak i w roli sprawdzonego outsourcera dla partnerów zewnętrznych w tym towarzystw ubezpieczeniowych.

  Inotis na rynku działa od 2005 roku i specjalizuje się w likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych oraz specjalistyczno-technicznych, dostarczając profesjonalne wsparcie m.in. dla branży budowlanej, geodezyjnej, elektrycznej, wodnej i gazowej.

  Dzięki blisko 400 mobilnym rzeczoznawcom, Inotis jest znaczącym graczem na rynku, charakteryzującym się bogatym doświadczeniem i wysokimi standardami obsługi. To dynamicznie rosnący uczestnik rynku likwidacji, który ciągle się rozwija i stawia na jakość, tym bardziej cieszymy się, że dołączył do Grupy Punkta.