Aktualności

Przeczytaj informacje od Punkta Pro

 Punkta Pro - Multiagencja ubezpieczeniowa z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń masowych i obsługi klientów korporacyjnych
 • Punkta Pro świadoma ESG

  Punkta Pro wraz z pozostałymi spółkami Grupy Punkta dołączyła do międzynarodowego grona spółek dążących do osiągnięcia statusu zrównoważonego biznesu. Wierzymy w potencjał naszego wpływu na nasze otoczenie oraz zobowiązujemy się do utrzymywania i zwiększania koncentracji na działaniach, które mają pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne, pracowników, klientów, społeczeństwo oraz otaczający nas świat.

  E

  Nasze podejście ESG wspiera cele gospodarki o obiegu zamkniętym polegające na stopniowym zmniejszaniu zużycia ograniczonych zasobów i eliminowaniu marnotrawstwa energii.

  S

  Pracujemy nad budowaniem wartości ekonomicznej i społecznej naszego biznesu poprzez ścisłą współpracę z otaczającym nas społeczeństwem i szczery szacunek dla naszych partnerów biznesowych.

  G

  Wierzymy, że dobry i skuteczny ład korporacyjny, z profesjonalnym podejściem ESG, jest warunkiem wstępnym budowania silnej organizacji.