Sprawdź co oferujemy
naszym klientom

Dowiedz się dlaczego warto powierzyć nam swoje ubezpieczenia i
proces likwidacji oraz poznaj nasze referencje

  Punkta Pro - Multiagencja ubezpieczeniowa z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń masowych i obsługi klientów korporacyjnych

Dlaczego warto powierzyć nam swoje ubezpieczenia
i proces likwidacji?

Każdemu klientowi, w każdej chwili, zapewniamy opiekę naszych specjalistów, posiadających udokumentowaną wiedzę i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów zarówno ubezpieczeniowych jak i tych związanych ze szkodami komunikacyjnymi.
Jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym działających na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad dwudziestu pięciu lat. Współpraca z nami to gwarancja nie tylko wysokiej jakości obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej, ale także profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.
Do każdej relacji z klientem podchodzimy w ten sam sposób. Więcej słuchamy, a mniej mówimy - staramy się zrozumieć, co jest dla naszych klientów najważniejsze. Nasze tailor-made rozwiązania są rezultatem wnikliwej analizy Państwa potrzeb. Uwalniamy pełny potencjał naszego zespołu ubezpieczeniowego oraz likwidacyjnego, umożliwiając każdemu członkowi myślenie nieszablonowe i wnoszenie świeżej perspektywy.
Nasi doświadczeni likwidatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w poruszaniu się po tajnikach likwidacji szkód i rozgryzą dla Państwa każde wyzwanie. Dzięki naszemu know-how zdobytemu przez wiele lat naszej działalności, nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.
Uwielbiamy wyzwania, ale z równie dużą przyjemnością i skutecznością zajmujemy się sprawami przyziemnymi. Jesteśmy po to, aby wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.
Przestrzegamy najwyższych standardów uczciwości. Szanujemy naszych konkurentów i skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług naszym klientom. Zaufanie to podstawa naszej pracy.